TR
 
     Vakum Teknolojik Sistemler 
 
Vakum Pompası ve sistemleri konusunda uzman firmamız Firmamız VAKUM TEKNOLOJİK SİSTEMLER, medikal vakum pompa ve sistemleri ile endüstriyel vakum sistemleri uygulamaları konusunda hizmet sunan, " Müşteriye Hizmet " politikası ile kurulmuş olup aktif satış ve aktif servis hizmeti veren genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Aldığımız eğitim, yaşadığımız müşteri şikayet ve dilekleri bizlere yapacağımız işe yön vermeyi sağlamıştır.
Sizlere İstanbul içi 7/24 teknik hizmet vererek sorunları kaynağında, yanınıza gelerek çözmeyi, kullanmış olduğunuz (marka ve modeli ne olursa olsun) vakum pompalarının yerinde tamir ve bakımı mümkün olmadığında yerine yedeğinin bırakılmasıyla iş kaybınız olmadan sorununuzu çözeceğimizi taahhüt ediyoruz.
Firmamız ayrıca Merkezi Vakum Sistemleri, Vakum Ambalaj makineleri, Sac Kaldırma, Cam Kaldırma Makinelerinin tamir bakım hizmetini sağlamak, Proje ve taleplere uygun makine ve sistemler üretimini gerçekleştirmektedir.
Firmamızın ilk üretiminde Yağ Sirkülasyonlu Vakum Pompalarından VTP 016m3/h, VTP 025m3/h, VTP 040m3/h, VTP 063m3/h, VTP 100m3/h, VTP 175m3/h, VTP 250m3/h, VTP 305m3/h,VTP 400m3/h,VTP 500m3/h,VTP 650m3/h, tipte seri olarak müşterilerimizin taleplerini hızlı zamanında tedarik edebilecek konumda olup üretilen Yağ Sirkülasyonlu Vakum Pompaları CNC teknolojisine sahip makinelerde işlenmekte Gövde Rotor Kapaklar taşlanarak gerçek hassasiyete ulaştırılmaktadır.
Firmamızın ana sloganı " Teknoloji, Teknoloji ile Üretilir " ilkesini benimseyip, Müşteriye en iyi hizmeti vermeyi zamana karşı yarışıp iş gücü kaybınızı ve sisteminizin durmaması için gerçek hizmeti almanızı çalışmalarımız esnasında görüp sizlerin takdirini alacağımızı, Sizlerin referansıyla büyüyerek kadromuzu her geçen gün büyütmeyi hedefliyoruz.
Vakum denince tercihinizin tek olmayacağını büyüyen TÜRKİYE de yeni büyümekte olan bir firma daha olduğunu unutmamanızı alım yaparken mutlaka bizden de fiyat teklifi almanızın menfaatiniz icabı değerli olacağını umar işlerinizde başarılar dileriz.
Saygılarımızla

Misyonumuz

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun Vakum Pompası ve Buna Bağlı ekipman ürünlerin imalatı ve hizmetlerini sunarak, Türkiye Vakum Pompası Pazarı nın lideri ve  Ortadoğu'nun da tedarik merkezi olmak.

Vakum Pompası ve ekipmanları ürünlerinde Türkiye nin lider tüketici odaklı şirketi olmak. Vakum Ailesi, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Ülkemizde ve Ortadoğu nunda Vakum Pompası ve Buna Bağlı ekipman ürünlerin imalatı konusuna Lider firma olmak.

Değerlerimiz

Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz şunlardır:

Çalışanlarımız: Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır. 

Müşteri memnuniyetini sağlamak için, sürekli teknik araştırma ve geliştirme yaparak en iyi ürünleri üretiyoruz ve yeni vakum sistemleri yaratıyoruz. En iyi kalite, güven kaynağımızdır.


Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kar etmek hedefimizdir.
Vakum Teknolojik Sistemler

Telefon : 0216 493 11 34   Faks : 0216 494 19 95 
Velibaba Mah. Ankara Cad. Umut Sok. No:8 Pendik / İstanbul 

www.vakum.com.tr